EĞİTİM

Yaratıcı Ebeveyn

Günümüzde çok hızlı dönüşen bir dünyada yaşıyoruz. Bu dünyaya yetişkin olarak adapte olmakta zorlanırken geleceğe en iyi şekilde hazırlamak istediğimiz çocuklarımızın gerekli tüm donanımları edinmelerini istiyoruz. Biz de geleceğe insan hazırlayan ebeveynler olarak bu dönüşümde sizin alabileceğiniz pozisyonları ve bunlara bir takım yaratıcı çözümler getirme örneklerini aktarıyoruz. Ebeveynlerin profesyonel olması beklenemez. Ebeveynin amatör olması gerekir, doğrusu da odur. Ancak amatörce yaptığınız ebeveynliği en yaratıcı şekilde yapmanız için bilimsel olarak ortaya konmuş doğrular ekliyoruz. Bu sayede kendinize en uygun ebeveynlik modelini kendiniz oluşturabilirsiniz. Çocuğunuzun hem onunla kuracağınız iletişimde hem de onun çevresinde yaşayacağı problemlerde böyle bir ebeveyne ihtiyacı olacak.

Sinirbilimokulu

İçinde yaşadığımız çağda beynini etkin kullanabilmek bir insanın en önemli yetilerinden biridir. Beynimizi etkin kullanmak için nasıl çalıştığını daha iyi bilmek zorundayız. Bu kapsamda çocuklara, gençlere ve yetişkinlere yönelik eğitimler hazırladık. Her aşamada uygulamalı eğitimler ile bilimsel düşünme yetisi kazanacak, beynimizin çalışmasını sadece öğrenmeyecek kendi üzerinizde deneyimleyeceksiniz.
Katılımcıları yaş ve algı durumuna göre ayıracağımız Sinirbilim Okulu konseptinin içerisinde bugüne kadar daha çok üstün yetenekli çocuklara yer verdik. Farklı alanlarda ve farklı departmanlarda üstün yetenekli çocuklarda edindiğimiz tecrübeyi şimdi bütün katılımcılarımızın hizmetine sunuyoruz.