Projelerimiz / Neler Yapıyoruz?

Hakkımızda

Nöro Sağlık Beyin Araştırmaları Merkezi şahıslara ve şirketlere bilimsel veri sağlayan, içerik desteği sunan bir akademik araştırmalar danışmanlık merkezidir. İş ve özel hayatınızda, beyin ile ilgili bilgiye ihtiyacınız olan her türlü durum için bilimsel bilgi ve tecrübe ile desteklenmiş içeriklerimizle yanınızdayız. Nöro Sağlık Beyin Araştırmaları Merkezi şahıslara ve şirketlere bilimsel veri sağlayan, içerik desteği sunan bir akademik araştırmalar danışmanlık merkezidir. İş ve özel hayatınızda, beyin ile ilgili bilgiye ihtiyacınız olan her türlü durum için bilimsel bilgi ve tecrübe ile desteklenmiş içeriklerimizle yanınızdayız.

Nöro Sağlık Beyin Araştırmaları Merkezi, sinir bilim (neuroscience) alanında araştırmaları takip eden, farklı alandan akademisyenlerin, doktorların, klinik ve deneysel psikologların yer aldığı, aynı zamanda tüm diğer bilimsel alanlarla da etkileşimde bulunan bir bilgi üretim merkezidir. Temel amacımız beyin ile ilgili bilimsel literatür bilgisine doğrudan ulaşamayan ama bu konudaki yeniliklerden haberdar olmak, bu bilgileri günlük hayatında veya profesyonel iş yaşamında kullanmak isteyen insanlara anlaşılabilir ve pratik bir dilde sunmaktır.

Devamı...

Uzm. Dr. KEREM DÜNDAR

Gülhane Askeri Tıp Akademisinde tıp eğitimini tamamlayan Uz. Dr. Kerem Dündar, mezuniyetinin ardından çeşitli sağlık kurumlarında akademisyenlik, yöneticilik, eğitmenlik ve hekimlik yaptı. GATA Biyofizik bölümünde beyin araştırmaları üzerine doktorasını yaparak uzmanlığını tamamladığı dönemde, elektrofizyolojik ve streotaksik cerrahi yöntemlerle, psikiyatri, nöroloji, psikoloji, davranış bilimleri alanlarında gerek deneysel, gerek klinik araştırmalarda bulundu.

www.drkeremdundar.comReferanslar